Anasayfa
  Üye Ol Üye Girişi
  Anasayfa Lazer Epilasyon Raporlar
İletişim
 
Alexandrite Lazer Nedir ?
Alexandrite Lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahip lazer epilasyon  sistemlerindendir.Devamı..

Sağlıklı ve hasta cilt dokularının ayırt edilmesinde
cildin yüzeysel ve derin tabakalarını analiz edip 
buna uygun bir uygulama yapılmasına olanak sağlar...Devamı..

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Bacak,kol,koltuk altı,genital bölge,bikini,göbek ve yüz bölgelerine guvenle lazer epilasyon uygulanabilmektedir...Devamı...

Ozon çok çabuk reaksiyona girdiği için hızla tükenir ve oksijene dönüşür. Ayrıca, ömrü sınırlıdır; reaksiyona gireceği hiçbir şeyin olmadığı tamamen steril ortamlarda dahi, kendiliğinden bozularak oksijene dönüşür...Devamı...

   Diode lazer, 810 nm dalga boyundadır. Bu dalga boyu, Alexandrite lazere göre ciltte daha derine iner. Cildin derinliklerine rahat inmesi  derinde kıl bulunan bölgelerde avantaj sağlar. Dalga boyu uzun olduğu için koyu tenlerde bile rahatça uygulanabilen Diode lazer, bir  kliniğin en önemli lazerlerindendir.

    Diode lazer epilasyon cihazları açık renk ve buğday tenli bireylerde başarılı sonuçlar vermekte ve yükse>

devamını oku

 

   Sağlıklı ve hasta cilt dokularının ayırt edilmesinde cildin yüzeysel ve derin tabakalarını analiz edip buna uygun    bir uygulama yapılmasına olanak sağlar.

 Cilt analiz cihazları ile cildin incelenerek elde edilecek bilgilerin çıplak gözle yapılan gözlem ve teşhisle  birleştirerek cilt hakkında kesin bir yargıya ulaşılmasında kullanıcıya yardımcı olur.

 Cilt bakım cihazımızda; Frimatör, Yüksek Frekans, Vac-Spray, Yüz ve Vücut Masajı, Lifting, İyontoforez, Skin  Tester (Dijital nem ölçümü, cilt analizi bölümü), Işıklı Büyüteç ve Vapozon üniteleri bir arada bulunmaktadır.

1.     cilt bakımında bir çok uygulama yapma imkanı sağlar

devamını oku

 

  İleri
 

 
 
Özel Rize Tıp Merkezi Resmi Web Sitesi

Tasarım ve Kodlama:Limon Bilişim