Anasayfa
  Üye Ol Üye Girişi
  Anasayfa Lazer Epilasyon Raporlar
İletişim
 
Alexandrite Lazer Nedir ?
Alexandrite Lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahip lazer epilasyon  sistemlerindendir.Devamı..

Sağlıklı ve hasta cilt dokularının ayırt edilmesinde
cildin yüzeysel ve derin tabakalarını analiz edip 
buna uygun bir uygulama yapılmasına olanak sağlar...Devamı..

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Bacak,kol,koltuk altı,genital bölge,bikini,göbek ve yüz bölgelerine guvenle lazer epilasyon uygulanabilmektedir...Devamı...

Ozon çok çabuk reaksiyona girdiği için hızla tükenir ve oksijene dönüşür. Ayrıca, ömrü sınırlıdır; reaksiyona gireceği hiçbir şeyin olmadığı tamamen steril ortamlarda dahi, kendiliğinden bozularak oksijene dönüşür...Devamı...     Epicare LP Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı 755 nm dalga boyuna sahip alexandrite lazer cihazıdır.

  Epilasyon için hedef kramofor kıldaki melanindir. Işığın abzorbe edilmesi için hedef olarak kıl ve kıl tomurcuğuna ihtiyacımız vardır.Kıl ve kıl tomurcuğu ısınır ve ısıyı kontrollü olarak kıl köküne iletir. 
Kıl folikülü minumun 1 ml saniye boyunca 70 Derece civarında bir sıcaklığa erişir ise tahrip olur. Epicare LP Alexandrite Lazer Cihazının dalga boyu olan 755 nm. lazer ışığı melanin tarafından çok yüksek derecede emilime sahiptir. 
755 nm. alexandrite lazer enerjisinin rahip kromoforlar olan hemeglabin ve su tarafından abzorbe edilmeden veya çok az abzorbe edilerek melanin tarafından optimal abzorpsiyonu (kılın bitişini) garanti eder.

   Epicare LP Alexandrite Lazer epilasyon cihazında 3-300 ms arasında lazer ışığını ayarlayarak cilt tipine göre kılın kalınlık ve incelik durumuna göre güvenli uygulama yapılabilmektedir.
  İleri
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Özel Rize Tıp Merkezi Resmi Web Sitesi

Tasarım ve Kodlama:Limon Bilişim